piątek, 31 maja 2013

Na dobry początek


No i stało się. Założyłam swojego własnego bloga. Nie, nie, to nie jest pierwszy blog, na którym jestem. Ale za to pierwszy całkowicie własny.

And there we are. I started my own blog. No, it's not my first blog I'm writing on. But first one, which belongs only to me.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jako pierwsze wrzucam zdjęcie kartki, która została stworzona na aktualne wyzwanie kartkowe "Ślub w błękicie" na portalu Scrapujące Polki.

As the first one I'd like to present a picture of a wedding card I made for "Blue Wedding" challenge announced at Scrapujące Polki website.


Motyw kwiatowy jest wycięty z arkusza Wielki Błękit z Galerii Papieru. Centralną i właściwie jedyną ozdobę stanowi zrobiony własnoręcznie kwiat z szyfonowej wstążki. Kartka "odnajdzie" nowych właścicieli dopiero za parę miesięcy ale mam nadzieję, że się im spodoba. 

The flower motive is cut out of Wielki Błękit sheet of scrapbooking paper (by Galeria Papieru). The main and actually only decoration of a card is a handmade flower made from organza ribbon. The card will find it's new owners in few months but I already hope that they will like it.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.