niedziela, 23 czerwca 2013

Męska kartka, czyli świętujemy Dzień Ojca

 
Dziś Dzień Ojca więc mogę oficjalnie opublikować kartkę na tą okazję bez obawy, że zostanie odkryta przed czasem. Kartka jest "męska" a inspiracją do jej schodkowej formy było czerwcowe wyzwanie Gościnnej Projektantki Scrapujących Polek czyli Srebrnolistki

Today is Father's Day so I'd like to officially present the card I made for this occasion (without risking that Someone will se it). The card is "mannish" and the form I chose was inspired by June's challenge from Scrapujące Polki website. Nie jestem wielką zwolenniczką schodkowych kartek ale spróbowałam i chyba wyszło nieźle. Jak na męską kartkę przystało nie ma kwiatków, motylków ani koronek. Jest za to motyw kart i wytworny garnitur z muszką.

I'm not a big fan of side step cards but I gave it a go and I think the result is ok. Because the card is mannish, I couldn't use any flowers, butterflies or laces. Instead I used playing cards motive and made an elegant tuxedo with a bow tie.


Do zrobienia kartki użyłam papieru z kolekcji Special Moments Studio 75. Ponieważ zależało mi na "karcianym" klimacie dodatkowo postemplowałam go stempelkami z motywem kolorów karcianych. W środku kartki znalazło się też miejsce na kieszonkę na życzenia. Kartka już została wręczona i muszę przyznać, że się podobała. A to jest najważniejsze.

To make this card I used a scrapbooking paper from Special Moments collection by Studio 75. I also used some stamps with a playing cards suits. Inside the card I made a small pocket for wishes. The card was already handed over and I must say He liked it. And that was the most important thing.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.