czwartek, 13 czerwca 2013

Pudełko dla Pary Młodej


Sezon ślubny w pełni więc dziś chciałabym przedstawić Wam exploding box wykonany dla Pewnej Młodej Pary. Całość utrzymana jest w tonacji brązu i beżu. Wieczko udekorowane jest ręcznie robionym kwiatem z szyfonowej wstążki a w środku kryje się...

The wedding season is in full swing so I'd like to show you an exploding box I made for A very special Couple. Its colour theme is brown and beige. The organza ribbon  flower on the top of the box is handmade - and inside the box...
...tort. No właśnie - tak jak tort jest punktem kulminacyjnym każdego przyjęcia weselnego, tak i w wypadku mojej kartki jest centralnym punktem całej dekoracji. Nie było łatwo go zrobić... ale trudno też nie. Powstał z papieru Magicznej Kartki (numer 36 z kolekcji Niewinność) i muszę przyznać, że fajnie się z nim pracowało - dobrze współpracował z dziurkaczem brzegowym i bezproblemowo wyginał się w okrąg.

...there is a cake. Exactly - as the wedding cake is always a culmination point of every reception that this paper cake is a main point of my card. It was not easy to make it - but not hard either. I used Magiczna Kartka scrapbooking paper (no. 36 from "Niewinność" collection) and I must say it was a pleasure to work with this paper - I could use a border punch on it without any problems and bend the paper nicely into a circular shapes.


Oprócz tortu dekorację stanowi tekturka z wizerunkiem młodej pary wytuszowana biszkoptowym tuszem. Tego samego tuszu użyłam do stemplowania serduszek. Do tego parę delikatnych kryształków, karteczki z życzeniami, sentencją oraz kieszonką na prezent ślubny i pudełko gotowe.

I also used a cardboard in the shape of bride and groom (I used some biscuit ink on it). I also used the same ink to stamp some hearts. At the end I added some gems, cards with wishes, a quote and a pocket for wedding gift. And the box was ready.


Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy exploding box, który zrobiłam to muszę przyznać, że efekt jest całkiem niezły :-)

Although this was a first exploding box I made, I have to say I'm pretty happy with the result.


Pudełko zgłaszam na dwa aktualnie trwające wyzwania:
I'm sending the box to two challenges: 


oraz8 komentarzy:

 1. Pudełeczko jest cudne i jak piszesz pierwsze -tym bardziej jestem pod wrażeniem :)) Dziękuje za udział w zabawie DeaArt

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne pudeleczko :) Dziekuje za udzial w wyzwaniu Magicznej Kartki !

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne pudełko, piękny tort! Dzięki za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny i udany exploding box!
  Dziękuję bardzo za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki, pozdrawiam - Małgosia P.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) W planach mam kolejny exploding box więc zobaczymy jak mi z następnym pójdzie :) Póki co forma mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, jaki tort. Mniam :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne, czekoladowo karmelowe :) Miłego, słodkiego życia młodej parze :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Dea Art :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne pudełeczko w tonacji, którą bardzo lubię:) dziękuję za udział w wyzwaniu DeaArt:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.