wtorek, 16 lipca 2013

Pocztówki z wakacji


Urlop, urlop i po urlopie... Koniec leniuchowania - choć moje urlopowe leniuchowanie było bardzo aktywne. I z tego też powodu (a także dlatego, że byłam "wyjechana") czas przysiąść i nadrobić zaległości. Na pierwszy ogień idzie lipcowe wyzwanie ATC Scrapujących Polek. Dlatego, że w pewien sposób nawiązuje do wakacji i dlatego, że chciałabym aby sztuka pisania listów powróciła.

Holiday ends... too fast obviously. No more lazing around - but during this year's holiday I wasn't lazing at all. And because of that (and the fact I was away) I have to catch up a little bit. First inspiration was July's ATC challenge on Scrapujące Polki. In some way it refers to holidays. And to be honest I really miss writing letters these days. 

 

Zamiast jednego ATC zrobiłam od razu trzy, tworzące spójną całość. ATC miało być zainspirowane listami więc w moich pracach roi się od znaczków pocztowych, stempli i ręcznego pisma. Dodatkowo wykonałam parę chlapnięć wodą na rozsypaną kawę rozpuszczalną co dało całkiem niezły efekt.

Instead of making one ATC I made three of them straight away. As the theme for ATC were letters, the main motives are stamps, post stamps and handwriting. I also added some coffee splashes and I think the effect is good.

ATC#1


ATC#2


ATC#3


I jeszcze raz cała trójka

And the "trinity" once again


1 komentarz:

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.