piątek, 19 lipca 2013

Słodkości...


Tak się składa, że niedługo są imieniny Anny. A że tak jakoś wyszło, że wszystkie Anki, które znam to fajne babeczki, dla jednej z nich stworzyłam takie oto słodkie pudełeczko.

It looks like we have Ann's nameday soon. And because all girls named Ann I know are great, for one of them I made such a nice and sweet box.Do zrobienia pudełka użyłam papieru w babeczki a wieczko okleiłam papierem "Hanka" z kolekcji Babie Lato UHK Gallery. Do ozdobienia zarówno wieczka jaki i elementów wewnątrz pudełka użyłam różowych papilotek do pieczenia muffinek.

To make this box I used a cupcake-patterned paper and the lid is covered with "Hanka" paper from Babie Lato collection by UHK Gallery. To decorate the lid and the inside of the box I used some pink cupcake papers.


Wewnątrz pudełka kryją się tekturki z życzeniami oraz... babeczka wykonana z masy i posypana brokatem. Niestety na zdjęciach nie udało mi się oddać jej uroku - niefotogeniczna jakaś jest. 

Inside the box I put some wishes and a... handmade cupcake (not edible of course). Unfortunately I didn't manage to make good pictures of it. 


Pudełko zgłaszam na wyzwania:

I'm gonna join the challenges:

A na koniec jeszcze dwa zdjęcia

And two more pictures4 komentarze:

 1. Apetyczny boxik :) Fajna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za udział w naszym wyzwaniu. Pozdrawiam serdecznie, Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 3. prawdziwy babeczkowy szał! :) pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetny pomysł na kokilki!!! Super!
  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.