sobota, 17 sierpnia 2013

I raz na zielono!

 

Kartka powstała na gościnne wyzwanie Scrapujących Polek, którego autorką jest w tym miesiącu Evik. Chociaż wytyczne były zakręcone, to postanowiłam się z nimi zmierzyć. Szczególnie, że urzekła mnie interpretacja autorki wyzwania.

Today's card was made for Scrapujące Polki challenge. This month's quest desiner was Evik and I was stunned when I saw the card she made. The requirements were a little bit different than usual but I just had to make this card.


Kartka jest w całości zrobiona z bloku technicznego. Jedynym profesjonalnym papierem do scrapbookingu jest ten mały fragment pod życzeniami. Zielona warstwa jest potuszowana i postemplowana. Nie będę się rozpisywać, bo nie mam na to dziś zbyt dużo czasu - zapraszam do obejrzenia zdjęć.


The card is made from thick drawing pad papers. And the only bit of professional scrapbooking paper I used, you can find under the greetings bit. The green layer is stamped and inked. I don't have enough time today to write some more about the card and how I made it but I invite you to have a proper look at the pictures.


I jeszcze jedno, nieco przesterowane:

And one more, a little bit distorted:


2 komentarze:

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.