niedziela, 22 września 2013

Puzzle na kartce


Dziś puzzlowa kartka - z wyznaniem. W odcieniach niebieskości. Zrobiona do mapki Rapakivi i wg kolorów zaproponowanych przez scrapuj.pl. Zobaczcie i powiedzcie jak się Wam podoba.

Today I want to show you card with puzzles in different shades of blue - and with a love message . It's inspired by Rapakivi sketch and colour pallete by scrapuj.pl. Just have a look and tell me how do you like it.Ponieważ znów jestem baaaaardzo zajęta i nie mam zbyt wiele czasu na rozpisywanie się to po prostu zgłaszam kartkę na wyzwania o których wspomniałam i obiecuję, że niedługo zacznę poświęcać więcej czasu na pisanie na blogu.

Because I'm very busy again I don't have enough time to write more about making the card. So I'm just sending my card to challenges I mentioned before and I promise I will be spending more time on writing the blog soon.


(wykrojników brak - puzzle cięte ręcznie a paseczki dziurkaczem brzegowym, odcienie niebieskiego widoczne, domowej roboty stemple z folii bąbelkowej i końcówki ołówka)


(kolory jak widać)7 komentarzy:

 1. fantastyczny pomysł, wykonanie też, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyglądają te puzzle. Praktycznie "robią" całą kartkę i cudownie komponują się z całością.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie wykorzystałaś elementy układanki ... dziękuję za udział w wyzwaniu Rapakivi - Ki DT :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super są tez puzzle a folia bąbelkowa i ołówek zrobiły na nich fajny wzorek :-) Mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś z domowymi stemplami. Dziękuję za udział w wyzwaniu Rapakivi z moimi wytycznymi - Arte Głażejówka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł z puzzlami jest świetny! :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa, oryginalna kartka. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Rapakivi. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.