poniedziałek, 25 listopada 2013

90. Do trzech tagów sztuka/Third tag luckyDziś pozostajemy w klimacie świątecznym - a mianowicie chcę Wam przedstawić świąteczne tagi. Nazwałabym je tagami użytkowymi ponieważ na odwrocie jest miejsce na życzenia lub po prostu imię osoby obdarowanej prezentem z jedną z tych zawieszek. Przy ich tworzeniu znów górę wzięła praktyczna strona mojej natury - oczywiście miałam plany zrobić jakieś warstwy, jakieś kryształki czy coś w tym stylu. Ale ponieważ wiem, że misterne konstrukcje lubią się rozpadać (szczególnie pod choinką, kiedy każdy usiłuje wyciągnąć "swój" prezent) więc postawiłam na prostotę. 

Today we are staying in Xmas mood. I want to show You some tags I made recently. It's quite "utility" design because I left free space on the back to write some greetings or the name of a person who is going to get a pressie with one of the tags. I was very practical while making them - obviously I wanted to add some layers, gems or glitter but I decided not to, because I was worried that they could get destroyed or tatty before being delivered.Tagi wykonałam według mapek z wyzwania z bloga I KROPKA. Fajne wyzwanie, fajne mapki a poza tym podobają mi się produkty I KROPKI, w które zresztą miałam okazję się całkiem nieźle zaopatrzyć w Sopocie. A oto i mapka:

I made these tags for I KROPKA's challenge with three sketches. I like this challenge, I like the sketches and I really like I KROPKA products (I had a chance to make some proper shopping in Sopot). And there are the sketches:

http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/2013/11/wyzwanie-2-do-trzech-tagow-sztuka.html

Tag #1 jest w odcieniach zieleni. Powstał z papierów I KROPKI Śnieżne Dni 05 oraz PasteLove 07 oraz choinki z kolekcji Śnieżne Dni. Wstążeczka, gałązki i gotowe.

For tag #1 I choose green as a colour scheme. It was made from I KROPKA papers Śnieżne Dni 05 and PasteLove 07. The tree is also from Śnieżne Dni collection. I added some ribbon, sprigs and it was ready.


Tag #2 zrobiłam z papieru z kolekcji All I Ever 7 Dots Studio, wstążeczek w kropki oraz tekturki I KROPKI z kolekcji Śnieżne Dni. 

To make tag #2 I used paper from All I Ever collection by 7 Dots Studio, polka-dots ribbon and die-cut bells from I KROPKA.


Tag #3 został zrobiony z papieru PasteLove 07 I KROPKI, serwetki, wycinanek, gwiazdki oraz mega ozdobnej wstążki.

Tag #3 was made from PasteLove 07 paper, serviette, some die-cuts, a star and a very decorated ribbon.


Tagi wędrują na wspomniane już Wyzwanie #2 na blogu I KROPKI.

I'm sending my tags to the I KROPKA's challenge I already mentioned.


4 komentarze:

 1. Piękne. ;) Każdy jest wyjątkowy na swój sposób. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie śliczne, ale zielony najbardziej przypadł mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze :) Każdy z zupełnie innej bajki, w innym stylu, a wszystkie piękne i świąteczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki :) Joanna, mi się też ten zielony najbardziej podoba

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.