piątek, 27 grudnia 2013

103. Bożenarodzeniowy album/Xmas album


Dziś ostatnia w tym roku świąteczna praca. Tym razem postanowiłam zrobić porządek ze świątecznymi papierami i dodatkami i tak oto powstał taki mini-album. Swoją drogą przed Świętami byłam bardzo zajęta i niestety nie miałam czasu na moje hobby, ale tym albumikiem chyba nadrobiłam niedosyt, który narodził się przez ten czas.

Today I want to show you the last Xmas-themed thing I made this year. I decided to tidy up Xmas papers and decorations and used them to make this mini-album. As I was very busy before Christmas and didn't have free time to spend it on my hobby, I think I made up for it while making the album.Na okładce albumu zdecydowałam się umieścić pierwszego zrobionego własnoręcznie shaker-boxa. Za bazę posłużyła mi wspaniała tekturka I-kropki. W środku znalazł się biały brokat oraz srebrne i granatowe gwiazdki. Tekturkowy aniołek też jest z I-kropki. Ozdobiłam go naklejając kawałki papierów oraz malując niektóre elementy złotym lakierem do paznokci.

I made first shaker-box in my "career" and decided to put it on the front cover. The base of the box I made from beautiful I-kropka's die-cut. Inside I put some glitter and silver and dark blue stars. The little angel is also from I-kropka shop. I glued paper leftovers to it and painted some elements with golden nail varnish.


Od razu przepraszam za jakość zdjęć, ale nie miałam możliwości zrobić ich przy świetle dziennym. Również rozmiary albumu (21x10 cm) nie sprawiły, że fotografowanie było łatwe. Zdjęć jest dużo bo album wyszedł grubiutki. Życzę miłego oglądania.

I'm sorry for photos quality but didn't have an oportunity to make them on the day time. Also the dimensions of the album (21x10 cm) didn't make the thing easier. There is a lot of pictures because the album is a little bit "fatty". Enjoy watching the photos.

Dziękuję tym, którzy dobrnęli do końca a albumik zgłaszam na wyzwania:

Thanks to everyone who managed to see all the pictures; I'm sending the album to following challenges:

(świąteczna praca - rząd aniołek-tekturka-brokat)

http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/2013/12/wyzwanie-3-swiateczne-bingo.html


(element świąteczny to np. tekturka)

http://www.craftowyogrodek.blogspot.com/2013/12/wyzwanie-swiateczne-ze-skarbnica-pomysow.html

8 komentarzy:

 1. Wow! Wyszedł nieziemsko! :) Tylko pozazdrościć. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. prześliczny album :D uroczy jest ten aniołek-zawieszka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczny album :) Piękne połączenie stron mroźnych i ciepłych :) Prezentuje się świetnie i teraz nie pozostaje nic innego jak tylko wypełnić go pięknymi wspomnieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam oglądać i-kropkowe tekturki w użyciu:) Super, dziękujemy za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za udział w wyzwaniu!
  DT Piątek Trzynastego!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.