niedziela, 1 grudnia 2013

94. Pierwsza grudniowa/A first one in December


Dziś pierwszy dzień grudnia. Postanowiłam, że nie będę robić grudniownika (choć ciągle się waham) - w sumie to nie wiem, czy w ogóle będę w stanie coś robić bo odezwała się stara kontuzja i póki co nie mogę utrzymać nożyczek w dłoni. Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli zmieniłam nieco wygląd bloga na bardziej zimowy a teraz przedstawiam Wam karteczkę, którą wykonałam wczoraj.

Today is first day of December. I decided I'm not going to make December Daily (but that still can change). To be honest I'm not sure if I'm going to make anything soon because an old injury returned and at the moment I can't even hold the scissors properly. As some of you could notice, I changed the look of my blog a little bit. It's more wintery now. Anyway, I just want to show you a card I made yesterday.Powyższa karteczka jest liftem kartki Scrapmana, która została zaproponowana w wyzwaniu Magicznej Kartki. Kartka jest bardzo warstwowa no i oczywiście świąteczna. Patrząc na zdjęcia stwierdzam, że mogłabym co nieco dodać (konkretnie sznureczek do bombki) ale wczoraj nie przyszło mi to do głowy więc niech już tak zostanie.

The card is my interpretation of Scrapman's card and I made it for Magiczna Kartka's challenge. The card has a lot of layers and obviously it's a Xmas card. Looking at the pictures I think that I could add some details (I'm talking about a piece of string I could attach to the Xmas bubble) but yesterday it didn't cross my mind so I'll leave it as it is.


Do zrobienia kartki użyłam następujących materiałów Magicznej Kartki: papieru Wieczór Wigilijny 06 oraz elementów wyciętych z arkuszy dodatków  Wieczór Wigilijny 15 i Zaczarowane Święta 10. Do tego bombeczka z zestawu Ozdoby Świąteczne 01.

To make this card I used following stuff from Magiczna Kartka shop: Wieczór Wigilijny 06 paper and some decorations cut from Wieczór Wigilijny 15 and Zaczarowane Święta 10 papers. I also added a bubble from Ozdoby Świąteczne 01.


Kartkę oczywiście podsyłam na Wyzwanie z Magicznym Gościem w Magicznej Kartce. A poniżej możecie zobaczyć pracę Scrapmana, którą liftowałam:

I'm obviously sending my card to Magiczna Kartka's challenge. Bellow you can check out Scrapman's card which was my inspiration:

http://magicznakartka.blogspot.com/2013/11/meska-strona-scrapbookingu-scrapman.html

http://magicznakartka.blogspot.com/2013/11/meska-strona-scrapbookingu-scrapman.html

4 komentarze:

 1. Blog w zimowej oprawie prezentuje się świetnie. :) Karteczka jest obłędna. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna kolorystyka :) Gwiazdki są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Extra zmontowane elementy z MK!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna i pełna czaru świątecznego :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.