wtorek, 3 grudnia 2013

96. Świątecznie i z prostotą/Clean&simple for Xmas


Cóż mogę powiedzieć o tej kartce? Na pewno jest w stylu clean&simple. Zainspirowałam się świetnym kursem Kasiuli na ekspresową kartkę świąteczną, ale nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie dołożyła.

What can I say about this card? It's clean&simple style. That's it. I was inspired by Kasiula's tutorial on how to make an easy Xmas card but obviously I wouldn't be myself if I didn't add few more things.

U Kasiuli przeszycia były maszynowe ale niestety ja byłam zmuszona użyć cienkopisa (szycie, nawet ręczne, w tej chwili nie wchodzi w grę). Nie są więc tak efektowne, ale chyba zadowalające. Papier jest wizytówkowy, bombeczki i śnieżynka pochodzą z Magicznej Kartki. Dodałam też satynową wstążkę oraz perełki i kryształki.

Kasiula was using a sewing machine to make her card but I couldn't make any sewing and decided to draw the stitching with a pen. Maybe it's not so attractive but it's enough for me. The bubbles and a snowflake are from Magiczna Kartka shop. I also added satin ribbon and some gems and pearls.

7 komentarzy:

 1. Jak zwykle zjawiskowa. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Cienkopis daje fajny efekt, a kartka niczego przez to nie traci! Bardzo podoba mi się właśnie taka:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wyszło! pozdrawiam serdecznie i powodzenia w losowaniu nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czysto, prosto, elegancko. Czekoladowo-świątecznie. Piękna kartka, naprawdę niczego jej nie brakuje i niczego dodawać nie trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny za super komentarze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna - lubię takie proste formy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.