czwartek, 16 stycznia 2014

114. Był sobie notes/There was a notepad


Był sobie notes... No dobra, to wcale nie był notes tylko bloczek żółtych karteczek. Ale bardzo chciał stać się notesem... Więc mu w tym pomogłam ;)

There was a notepad... Allright, it was just a pack of sticky notes. But it wanted to be a notepad more than anything. So I helped ;)Po bajkowym wstępie czas na trochę suchych faktów. Ktoś mi się ostatnio żalił, że musi sobie listy zakupów zapisywać - a najlepsze do takich celów są żółte karteczki. Notes miał być z założenia praktyczny - tak, żeby go wrzucić do torebki i mieć zawsze pod ręką. A skoro praktyczny to nie mogłam pozwolić sobie na przyozdobienie go wystającymi elementami - jak znam życie długo by te ozdoby nie przetrwały w damskiej torebce (przynajmniej mojej).

That would be enough of fairytales. Let's cut to the chase. Someone told me recently that to remember what to buy one has to make shopping lists - and everybody knows that sticky notes are the best in this case. So I decided to make a notepad. It had to be practical so I didn't add any dimensional elements to the cover. As far as I know life, any women's handbag is a different state of reallity (at least mine is) so I thought that the simple one is better.


Przy okazji wykorzystałam poświąteczne resztki - okładka to I Kropkowe papiery świąteczne Śnieżne Dni 05 oraz PasteLove 07. Do tego świąteczna gałązka oraz dodatki z kolekcji Warm Memories Rapakivi. No i nieświąteczne napisy z UHK i grafika z Magicznej Kartki. 

While making this notepad I used up "Xmas leftovers". The cover is made from Śnieżne Dni 05 and PasteLove 07 by I Kropka. I also added a twig and some add-ons from Rapakivi collection Warm Memories. Non-christmasy ones are the letters from UHK and a graphics by Magiczna Kartka.


A teraz notes wędruje na wyzwania:

Now I'm going to send my notepad to the following challenges:

(szczegóły w materiałoznawstwie powyżej)http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/2013/12/wyzwanie-4-poswiateczne-porzadki.html


http://www.craftowyogrodek.blogspot.com/2014/01/wyzwanie-notesowe-notebooks-challenge.html2 komentarze:

  1. Świetny pomysł! ;D Ja bym na to nie wpadła. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pomysł nie jest nowy ale chyba nie aż tak popularny ;) a szkoda bo to w gruncie rzeczy fajny sposób na mini-upominek

      Usuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.