niedziela, 6 kwietnia 2014

158. W brązach i beżach/Beige and brown

Dziś chcę Wam przedstawić karteczkę w ekologicznych kolorach. Bezpośrednią inspiracją do jej wykonania było ostatnie wyzwanie z bloga Craft4You. A dalej... jakoś poszło.

Today I want to show you a card in eco style. I was inspired by last Craft4You's challenge... and few other things.Do wykonania tej kartki użyłam papierów UHK Gallery, grafiki pocztówki (freebies z sieci, niestety nie pamiętam skąd bo leżakowała sobie w moich przydasiach już od dłuższego czasu), tekturowej ramki z I Kropki. Kompozycja kwiatowa jest wykonana przy użyciu dwóch wykrojników zakupionych w Craft4You - Fancy Blossom i Blooming Fuchsia, a potuszowana tuszem Distress Brushed Corduroy pochodzącym również z tego sklepu. 

To make this card I used UHK Gallery papers, a postcard (freebies from web, I don't remember what site I get it from as it was in my craft box from quite a while), a chipboard frame by I Kropka. The flower composition was made using two dies bought in Craft4You store - Fancy Blossom and Blooming Fuchsia. I also used Distress Ink (Brushed Corduroy) from the same store. Kartka wędruje na następujące wyzwania:

I'm sending my card to the following challenges:

(linki do produktów w tekście powyżej; zainspirowałam się następującymi elementami z wyzwaniowej karteczki: motyw starej pocztówki, duża kompozycja kwiatowa, przezroczyste "krople wody")

http://craft4youpl.blogspot.com/2014/03/wyzwanie-46.html


http://tricksartist.blogspot.com/2014/04/sztukateria-8.html


http://retrokraftshop.blogspot.com/2014/04/wyzwanie-challenge-retromania-3.html


5 komentarzy:

 1. Prześliczna! :) Nie mogę się na nią napatrzeć! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne te Twoje brązy :) świetny retro klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny retro-klimat. Te brązy są przepiękne!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Retro Kraft Shop.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.