niedziela, 15 lutego 2015

248. Cardabilities #117


Mam dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Dobra jest taka, że komputer został naprawiony i niedługo będę znów mogła regularnie dodawać posty (niedługo, bo czeka mnie jeszcze pewna sprawa, która wiąże się się krótką nieobecnością). Zła wiadomość jest taka, że jest to mój przedostatni post dla Cardabilities. Już w marcu poznacie całkowicie nowe, odmienione DT. Cały czas mam jednak zamiar korzystać z mapek projektowanych przez Karan i oczywiście brać udział w wyzwaniach na blogu.

Hello dear followers, Today, I have two messages - the good one and the bad one. The good one is that my computer had been fixed, so I can start adding new posts in the nearest future (in the future because I have one thing to sort out, and it means I have to 'dissapear' for few days). The bad news is that this is my second to last post for Cardabilities. In march, you will meet absolutely new Design Team! But I will still be using sketches designed by Karan and I will be joining Cardabilities challenges.


A teraz czas na mapkę i moją inspirację:

Now it's time for a sketch and my inspiration:

http://cardabilities.blogspot.com/2015/02/sketch-116-design-team-reveal-sponsor.html


Dzisiejsze wyzwanie sponsoruje amerykański sklep DiesRUs, a na losowego zwycięzcę wyzwania czeka nagroda w wysokości kuponu o wartości 20$. Poniżej znajdziecie linki do sponsora:
Today's challenge is sponsored by U.S store DiesRUs. A random card-maker will win $20 gift card. Below, you'll find some links to sponsor's sites:
 
 
 
 
Zapraszam Was na bloga Cardabilities, aby przekonać się, jakie prace wykonały inne projektantki. I koniecznie weźcie udział w wyzwaniu!
Visit Cardabilities blog to see all the beautiful cards my fellow designers made and get inspired!

2 komentarze:

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.