wtorek, 10 listopada 2015

316. Wózeczek/A pram


Dzisiaj jest dzień mojej inspiracji na blogu Dream Craft, ale ten post będzie nieco inny niż to co zazwyczaj publikuję. Inny, ponieważ chcę Wam pokazać nie konkretną pracę, a wózeczek, który zrobiłam z tekturek, które znajdziecie w sklepie Dream Craft. Wózeczek taki możecie dowolnie ozdobić i wykorzystać np. w exploding boxie.

Today you can find my inspiration on Dream Craft's blog. This post will be different than other post I've published though. Different, because I want to show you only part of the project - a pram made from Dream Craft chipboards. You can decorate a pram the way you want to and use it in any project (exploding box for example).
 
W celach pokazowych zrobiłam też mini-pudełko, żebyście mogli zobaczyć, jak wózeczek wygląda jako element exploding-boxa.

Because I wanted to show you how the pram can be used, I also made a simple exploding box (just for exhibition purposes).


Teraz czas na to, abym pokazała Wam, jak ten wózeczek powstał. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale zazwyczaj tworzę wieczorami i niestety bez lampy błyskowej się nie obeszło.

Now it's time to show you how I made the pram. I'm sorry for quality of the photos, but I usually work in the evenings so I had to use a flash.Mam nadzieję, że tutorial jest w miarę czytelny, podpowiem Wam jeszcze, że wypełnienie wózeczka zrobiłam z odpowiednio przyciętej gąbki do zmywania naczyń, którą po prostu przykryłam papierem do scrapbookingu.

I hope the tutorial is clear enough (there is only Polish version now). 

3 komentarze:

  1. superowy kursik :) jak najbardziej czytelny :) a wózeczek jest kapitalny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, świetny pomysł. ;) Wózeczek prezentuje się naprawdę uroczo. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. świetny kursik, a boxik i wózeczek w tych błękitach wyglądają przeslodko!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na moim blogu oraz za komentarz. Miłego dnia.
Thank you for visiting my blog and for your comment. Have a nice day.